Hinnakiri alates 01.07.2024

Teenus

Hind

Füsioteraapia  teenus kuni 50 min

(FT hindamine, terapeutiline harjutuse kava kaasa, vajadusel kinesioteip, manuaalsed võtted, Compex elektrostimulatsioon)

60€
Füsioterapeudi konsultatsioon 30 min 40€
Massaaž 50 min 60€
Massaaž 30 min

Massaaž 75 minutit

35€

70€

Kinesiotepimine (üks piirkond) 20€
Massaažirull 60cm/30cm 18€/12€
Lümfimassaaž kuni 55 min (Näidustatud traumajärgsete ja postoperatiivsete tursete korral, samuti võib abi olla luuümbrise põletiku puhul) 60€
Dünaamiline teipimine (üks piirkond) Kinesioteibist tugevama korrigeeriva toimega uudne teip 20€
Lastefüsioteraapia Viimsis ca 30 min 40€
Konsultatsioon e-maili, Skype’i või telefoni teel, tõendite väljastamine 45€
Ergonoomika ja liikumise alased koolitused kontoris Hind kokkuleppel

Kindlustuspatsientide hinnakiri võib erineda ülaltoodust, täpsem info 6996515.

Lauri Rannama ja Indrek Tustit registreerivad oma patsiendid ise, tasu teraapia eest kokkuleppel.

Vastuvõtuajast loobumisel palume teavitada registratuuri numbril 6996515 vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab Füsioteraapia Kliinik endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata vastuvõtu kehtiva hinnakirja järgi.

Lihashooldus

Lihashoolduses on viimaste aastate kuumim sõna massaažirull (ing k foam roller), kasutusel on ka väljendid pilatese rull ja vahurull. See sama lihtne vahtplastist rull on just kui personaalne massöör, kes aitab treeningute järgselt taastada lihaste normaalse pikkuse ja vähendada  trigerpunktide valulikkust. Rullimist soovitatakse pinges sidekirmete ehk lihasfastsiate vabastamiseks kindlasti kasutada ka treeningu eelselt. Massaaž rullil või tennisepallil aitab läbi lihaspingete alandamise parandada liigeste teljelisust, mis võib oluliselt kaasa aidata vigastuste ennetamisele. Vale teljelisusega on seotud liigese ebaühtlane koormamine, millega võib omakorda kaasneda liigespindade ebaühtlane kulumine. Viimaste uuringute järgi on liigesliikuvuse arendamiseks kõige efektiivsem kombineerida omavahel nii rullimist kui vana head venitamist. Põlvede heaolu nimel on eriti oluline reie välisküljel asuva iliotibiaaltrakti masseerimine vahemikus puusaliigesest kuni põlveni. Ühte lihasgruppi võiks masseerida vähemalt 45 sekundi jooksul. Palju õpetlikke videosid lihashooldusest pilatese rulliga leiab internetist. Müügil on nii siledaid, kui ebatasase pinnaga rulle, kuid masseerimisega alustajale võib meeldivam olla sileda pinnaga rull. Nagadega rull jõuab aga paremini trigerpunktideni, on enamasti metalse sisuga ja seega oluliselt vastupidavam.