Info ja registreerimine:

+372 699 6515

E-konsultatsiooni soovist kirjuta info@fysioteraapia.ee

OÜ Füsioteraapia Kliinik

Registrikood: 12149635
KMKR: EE101495255

Swedbank: EE082200221053152027

E-post: info@fysioteraapia.ee
Aadress: Veerenni 51 II korrus, Tallinn

Aadress Viimsis: Karulaugu tee 13 II korrus, Viimsi 74001

Tel 6557056

Meie meediakajastus ja palju kasulikku infot: https://www.facebook.com/fysioteraapiakliinik

Vastuvõtuajast loobumisel palume teavitada registratuuri numbril 6996515 vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab Füsioteraapia Kliinik endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata vastuvõtu kehtiva hinnakirja järgi.

Meie spetsialistid:

Katre Lust-Mardna
Tel:
 +372 5233 022
E-post: katre.lust@gmail.com

Indrek Tustit
Tel:
 +372 5656 2989
E-post: indrek.tustit@gmail.com

Lauri Rannama
Tel:
 +372 5046 584
E-post: lauri.rannama@gmail.com

Liina Latt
Tel:
 +372 52 94 114
E-post: liinalatt@gmail.com

Priit Ailt
Tel:
 +372 5645 4949
E-post: priitailt@gmail.com

Anastassia Šipilova
Tel:
 +372 5813 5119
E-post: anastassia.shipilova@gmail.com

Sirli Hinn
Tel:
 +372 5343 0717
E-post: sirlih@hotmail.com

Kristiina Lind
Tel:
 +372 5566 3676
E-post: kristiina.lind@gmail.com

Lea Saapar
Tel:
+372 5175983
E-post: leasaapar@gmail.com

Meie asukoht Veerenni 51

Meie asukoht Viimsis Karulaugu Spordikeskuses